Fethiye kiralık müstakil ev

Fethiye kiralık müstakil ev

fethiye kiralık müstakil ev

Fethiye kiralık müstakil ev mahremiyete ve gizliliğe önem veren müşterilerimiz için tam müstakil villalarımızın etrafı perdelenmiştir. Havuza girişlerde kimse sizleri göremez.

Fethiye

Kiralık evler

Fethiye’de konaklama eskiden sadece yaz ayları için düşünülürdü. Artık yaz kış misafirlerimiz olduğu için her eve sınırsız internet ekledik.

Görülmesi gereken yerler

plaj ve koylar

Fethiye kiralık müstakil ev
Yaz ayları ile birlikte tatilcilerin Kiralık Ev arayışlarıda gittikçe artmaktadır. Destinasyonlar arasında en ön sıralarda yer alan Fethiye bu alanda tatilcilerin yine gözdesi olmuş durumda.

Peki Fethiye’de Kiralık Ev ararken nelere dikkat edilmeli ve ne tip yerler tercih edilmelidir?

Kiralık ev’de konaklayan kişi sayısı
Öncelikle aileniz ve kendi içinizde kaç kişi olduğunuzu belirlemeniz gerekmektedir. Böylelikle kaç yetişkin kaç çocuk ve bebek var bunu netleştirirsiniz. Çünkü Fethiye kiralık ev arayışlarınızda bu soru ilk önce size sorulacak olan sorudur. Bu soruya telefonda hemen cevap verebilmeniz için önce bunu netleştirin. Çünkü konaklayacağınız villa, ev, daire ona göre yatak sayısı ve onakları olacaktır. Bu olanaklar sizin ihtiyacınızı karşılamıyor olabilir veya ev sahibi bu imkanları size arttıracaktır.

Kiralık ev’de lokasyonun (konum)’un önemi
Fethiye bölgesinde ev kiralık evlerde konumunuzu iyi belirleyerek güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil planı yapmadan önce önceliklerinizi belirleyip bunun üzerinden konum araştırmasına girmelisiniz. Önceliklerden kastımız belki yamaç paraşütü sevdiğiniz için Ölüdeniz tarafını tercih etmeniz gerekebilir. Bir başka sevilen aktivitede rafting olabilir bu durumda Dalaman civarında kalmak isteyebilirsiniz. Kimi tatilciler sadece yüzmek ve suyunu sevdiği için Ölüdenizi tercih ederken kimi tatilciler ise daha sakin koylardan Katrancı, Günlüklü gibi yerleri kendilerine daha yakın görmektedirler.
Her ne durumda olursa olsun Kiralık bir villa yada daire seçerken öncelikle markete ve çeşitli mağazalara yakınlığı sizin tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayacaktır. Eğer merkezden çok uzakta bir konaklama yeri tercih ettiyseniz de alışverişinizi önceden yapıp dolabınızı doldurmanız gerekir. Mesafe ve uzaklıklar kişilere göre farklı algılanabilir. Örneğin 5 km büyük şehirde yaşayan birisi için çok yakın bir mesafedir. Ancak hava sıcaklığı ve iklim şartları değiştikçe bu mesafe gerçekten uzak sayılabilir. Ayrıca bulunulan konumda diğer evlerin durumu, sokağın görüntüsü de ayrıca önem arz etmektedir. Özellikle bazı yerler gece kondu mahallesi veya göçmen mahallesi olabilir. Bunları öncelikle google haritalar üzerinden teyit etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Bununla birlikte gürültü oranı da tatilcileri zaman zaman rahatsız eden bir diğer unsurdur. Mesela kiralanan evin yakınında bir okul bahçesi veya bir toplanma alanı olması durumunda yaz akşamları yapılan düğünlerin gürültüsüne maruz kalabilirsiniz. Diğer bir örnek ise eğer yakınınızda bir Cami bulunuyorsa bu sefer sabah çok erken saatlerde ezan sesi konaklayanları uyandırabilir. Bütün bunları göz önünde bulundurarak Fethiye’de kiralık bir ev ararken konumuna dikkat ediniz.

Evlerimizin yakın olduğu plaj ve koylar. Fethiye ziyaret edilirse mutlaka görmeniz gereken yerlerden bazıları aşağıdadır. Aynı bilgileri internette de bolca bulabilirsiniz.

Fethiye kiralık müstakil ev rezervasyonlarınızı ayrıca Airbnb sayfamızdan da yapabilirsiniz.
https://www.airbnb.com/users/show/223450855

Fethiye kiralık müstakil ev