Körfez Garden

Bu mekân hakkında

Körfez Garden sitesi bölgenin en nezih sitelerinden biridir. Çalış plajına 1.5 Km mesafede olması, geniş havuz ve peysaj alanına sahip olması evimizi benzersiz kılmaktadır. Sitemiz’de 7/24 CCTV kameralar ile güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca gece bekçisi bulunmaktadır. Havuzcumuz sabah ve akşam ph ve klor ölçümlerini yapar. Ekim sonu havuz kapatılır. Kalabalık olmaz. Evin interneti sınırsızdır. Fiberoptik altyapı sayesinde hızı yüksektir. Odalarımızın hepsi klimalıdır.

Evimde yatak odasında bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Ayrıca yatakodasında klima ile serin bir gece geçirirsiniz. Bunun yanında büyük bir sürgülü gardrop bulunur. Eşyalarınızın tümünü buraya yerleştirebilirsiniz. Yatak odasında ayrıca küçük bir balkon bulunur. Eşinizi rahatsız etmeden sigaranızıda bu balkonda içebilir veya temiz hava almak için balkona çıkabilirsiniz. Misafir odamda tek kişilik iki yatak ve bir gardrop bulunmaktadır. Ayrıca bu gardropta ütü ve ütü masasını bulacaksınız. Misafir odası ön cephe olan havuza bakmaktadır. Salonumda bulunan çekyatta bir kişi geceleyebilir yalnız açılır çekyat değildir ama geniştir. Ayrıca salonumda bulunan Amerikan mutfakta fırın, bulaşık makinası, set üstü ocak mevcuttur. Televizyonda uydu kanalları hazırdır. Akıllı tv olup netflix girişi yapılmaya hazırdır. Yine aynı şeikilde salonum klimalı olup ön cephesi havuza bakmaktadır. İster salon balkonunuzda oturup havuzu seyreder isterseniz salonda oturup klimanızda serinlik içinde dinlenebilirsiniz.

Mekan

…Misafir erişimi:

Dairemizin kendine ait otopark alanı mevuttur. Aracınızı Körfez Garden otoparkına bıraktıktan sonra güvenlik kapısına gelirsiniz. Kapı girişi şifrelidir. Güvenlik şifresi sizinle iletişime geçildikten sonra tarafınıza iletilecektir. Bu giriş şifresi ile siteye giriş yapabilirsiniz. Dairemiz G blokta olup havuzun önündedir. G blokta, dairenize isterseniz ön giriş balkon tarafından yada bloğun arka kısmında apartman girişinden yapabilirsiniz. Fotoğraflarda sitemizin vaziyet planının görebilirsiniz.

Dikkat edilecek diğer şeyler:

Sitemiz genellikle sessiz ve sakin bir yerdir. Yüksek sesle müzik dinlemek, parti yapmak çevredeki komşularımızı rahatsız edebilir. Ayrıca akşam 20:00’dan sonra havuzlara girmek yönetim tarafından izin verilmemektedir. Bunun dışında evi terk ettiğiniz vakitlerde Klima ve lambaları kapatmanızı rica ederim. Kışlık sezon 30 Ekim başlar. Bu tarihten sonra havuz boşaltılır.