New Moon

New Moon Dairesi hakkında

Airbnb Kiralık Ev Fethiye
New Moon Apart Mutfaktan bir görünüm.

Evimizin kendine has bir tarzı vardır. Çalışta denize 900 metre mesafe de bulunan evimiz markete, kasaba, pazara, hastaneye çok yakın merkezi bir konumdadır. Evimin kendisine ait özel mustakil bahçesi ve bahçenin içinde kamelyasi vardır. Kamelyada barbekü bulunmaktadır. Evin içi contry tarzı döşenmiştir ve ihtiyacınız olan hersey bulunmaktadır. Ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.

Mekân

Evimin kendine ait mustakil bahçesi ve kamelyasi bulunmaktadır. Evin içinde 2 oda bir salon ve mutfağı vardır. Ana yatak odasında çift kişilik yatak ve gardrop bulunur. Diğer odada iki kişilik ranza bulunmaktadır. Salonda L tipi koltuk takımı ve televizyon vardır. Mutfakta buz dolabı, bulaşık makinası ve mutfak eşyaları mevcuttur. Banyomuzda çamaşır makinası vardır.

Misafir erişimi

Semtimiz Fethiye’nin en çok talep edilen bölgesi Çalışta bulunmaktadır. Denize 900 metre mesafede. Zincir marketlere, fırına, kasap dükkanına 2 dakika mesafededir. Özellikle çalış plajı yakın olduğu için akşamları sahile uğrayıp vakit geçirmeniz çok kolaydır. Aracınız için her zaman otopark vardır. Sokakta evinizin önünde arabaları bırakabileceğiniz yer vardır.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Evimiz bahçeli ve iki oda bir salondan oluşur. Kendine müstakil bir arka bahçesi vardır. Ön bahçesi sitenin ortak kullanım alanıdır. Ayrıca ön bahçe de havuz vardır bu havuzda ortak kullanımlı havuzdur. Arka bahçemde bulunan Kamelya yanlızca size aittir. Burada kahvaltı edip güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca pet hayvanlarınız varsa bahçeden dışarıya kaçma şansı yoktur. Çünkü bahçe çitler ile çevrilidir.

Airbnb Kiralık Ev Fethiye

Airbnb Sayfası: https://airbnb.com/h/fethiyehouse