oasis 2 oda 1 salon

Bu mekân hakkında

Evimiz Fethiye’nin “Yanıklar” mevkiinde bulunmaktadır. “Oasis Tatil Sitesi” olarak adlandırılan şirin, sakin ve güvenli bir lokasyondadır. 2 yatak odası ve bir oturma odası bulunmaktadır. Fotoğraflarda görüldüğü gibi mutfağımız salonda bulunmaktadır. Evimizin balkonu bahçemize açılmaktadır. Bahçe katında olması misafirlerin konforunu daha da arttırmaktadır. Sitemizde birçok ortak havuz bulunmaktadır. Detay icin: 0535,548,36,46

Mekân

Evimizin iki girişi bulunmaktadır. Bir tanesi bahçe tarafından, balkondan giriş. Diğer girişimiz apartman girişi, arka sokaktan giriş. Cam balkonun olduğu bölümde girdiğinizde sizi salon karşılar. Sol tarafınızda çift kişilik yatak odasını görürsünüz. Yatak odasında çift kişilik yatak ve gardroplar bulunmaktadır. Yatakodası klimalıdır. Salonda oturmak için kolktuk gurubu vardır. Ayrıca kitaplık ve televizyon ünitesi bulunmaktadır. Salon bitiminde mutfak başlar. Mutfakta: Buzdolabı, mikro dalga fırın, fırın, çaydanlık, tost makinası, tencere ve tabak gibi mutfak eşyalarının çoğu bulunmaktadır. Yaz ayları için salonda bulunan klimamız hem mutfak hemde salonu rahatlıkla soğutmaktadır. Salon odasını geçtiğinizde sağ tarafınızda banyo tuvalet kalmaktadır. Evimizde bir adet banyo tuvalet bulunmaktadır. Burada aynı zamanda çamaşır makinası yer almaktadır. Saç kurutmak makinası da burada bulunur. Evin en son kısmında ikinci yatak odamız bulunur. Bu yatak odasında tek kişilik 2 adet yatak bulunur. Burada ayrıca televizyon ve gardrop mevcuttur. Yine aynı şekilde oda klimalı ve arka sokağımıza penceresi açılır. Buda içeriyi aydınlık ve ferah yapar.

Misafir erişimi

Misafirlerimiz evin her odasını ve eşyasını kullanabilirler. Burada her hangi bir kısıtlama ve ortak alan yoktur. Daire tamamen size aittir. Sitemizin içinde bulunan havuzlar ortak kullanımlıdır. Ayrıca yürüme yolları ve evimizin önünden geçen bahçe de site sakinleri ile ortak kullanımdadır. Evin cam balkonu ve önündeki bahçesi tamamen size aittir. Evin otoparkı mevcuttur. Araçlarınızı bu otoparka bırakabilir bir kaç adım ötede olan eve giriş yapabilirsiniz. Ayrıca sitenin içerisinde müsait yer olması durumunda aracınızı içeride almanız mümkündür.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Bizlerde hayvanseveriz ancak iki adetten fazla canlı kabul etmek istemiyoruz. Kedi veya Köpek dört ayaklı dostlarımız elbette sizlerle birlikte kalabilir ancak eğer eğitim sorunları var ise, oluşacak hasarları tazmin etmeniz gerekebilir.

Kiralamalarda elektrik faturası, kiralayan misafirlerimize aittir. Giriş esnasında elektrik saati okunur, çıkıştan bir gün evvel tekrar okunur. Tüketilen elektrik hesaplanır ve tahsil edilir. Mutfaktaki ocakta kullanılan tüp kiralayana aittir.

Evin içerisinde ayakkabı ile dolaşılmasını istemiyoruz. Çünkü bizler evi teslim ederken yüzey temizliği ve detay temizlik yapılmış olarak teslim ediyoruz. Bu yüzden içerideki halı, kilim gibi örtülerimizin kirlenmesini istemiyoruz.

Kış aylarında yapılacak kiralamalarda faturalar kiralayan misafirlerimize aittir.

Umarım anlayışla karşılarsınız.