Villa Artemisia

Bu mekân hakkında

Şehir gürültüsünden uzakta, çam ağaçlarıyla iç içe olan Artemisia Villası. Villa tatiliniz için keyifli ve konforlu bir seçenek arıyorsanız Artemisia Villa tam size göre. Artemisia Villa’da sevdiklerinizle birlikte izole bir tatil geçirebilir, kendinizi evinizin konforunda hissedebilirsiniz. Villamızda ihtiyacınız olacak tüm eşyalar mevcuttur. Mutfakta ocak, buzdolabı, fırın ve tabak, bardak gibi tüm eşyalar vardır. Salonda tv ve yemek masası ile koltuklar vardır.

Mekân

Ev 2 katlı bir villadır. Otopark sorunu yoktur. Evin giriş katında büyük bir salon, açık mutfak ve yemek masası ile mobilyalar vardır. Salon ve her odada klima mevcuttur. Zemin katımızın balkonunda barbekü vardır. Üst katta iki adet yatak odası vardır. Yatak odalarının kendi banyoları vardır. Üst kattaki yataklar çift kişilik yataklardır. Yine aynı şekilde klimalıdır. Evin mutfak eşyları tencere, tava, çay makinası, ekmek kızartma makinası gibi malzemeler vardır. Villanın havuzu diğer site sakinleri ile birlikte kullanılmaktadır. Oldukça büyük 2 tane havuz vardır. Evin çevresi güvenlik duvarları ile çevrilidir. Sakin, sessiz ve oldukça güvenli bir sitedir. Aracınızı site içerisine park edebilir veya bahçe dışındaki kapınızın önüne park edebilirsiniz.

Misafir erişimi

Evimiz Ovacık caddesi üzerinde ilerlerken 35’inci sokakta bulunmaktadır. Caddeye çok yakın bir konumdadır. Artemissia sitesi içerisinde 2 büyük ortak havuz bulunmaktadır. Bu havuzları misafirlerimiz kullanabilmektedir. Arka bahçeden dağ manzarası ve ön tarafta havuz manzarası görünmektedir. Aracınızı isterseniz evin önünü isterseniz caddeye bırakabilirsiniz. Ölüdeniz 3.3km mesafededir. Restoran ve cafe ile süpermarketler 5dk mesafededir. Semtimizi dolaşmanız aracınız ile mümkündür. Hemen alt tarafımızda bulunan Ovacık caddesinde tüm market ve restoranlar mevcuttur. Eğer ölüdenize, Hisarönüne inmek isterseniz caddemizden sürekli dolmuş geçmektedir. Ölüdenize 15 dakikada aracınız ile varabilirsiniz.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Villamız hem yaz hem kış aylarında kiraya verilmektedir. Sadece kış aylarında havuz ısıtmalı olmadığı için faaliyet göstermez. Ayrıca kış aylarında yapılan kiralamalarda elektrik tüketimi kiralayana aittir. Giriş esnasında elektrik saati okunur ve çıkış esnasında ne kadar tüketilmiş ise o tutar tahsil edilmektedir.