Ulaşım

Nerede olacaksınız?

Fethiye, Muğla, Türkiye

Kargı köyü olarak geçmektedir. Fethiye’ye 5-6 km mesafededir. Villanın lokasyonu itibariyle kasaba hayatı ve doğal yapısı bulunmaktadır. Ana caddeye çok yakındır. Sokağımızın başında ekmek fırını bulunmaktadır. Ayrıca süpermarket A101 ve BIM gibi mağazalarda yürüme mesafesindedir. İsterseniz yürüyerek isterseniz sizler için otoparka bıratığımız bisiklet ilede markete ulaşabilirsiniz.

Ulaşım

Misafirlerimiz merkeze kendi araçları ile veya taksi ile kolaylıkla 20 dakikada ulaşabilirler. Ayrıca caddemizden geçen dolmuş ve otobüsler ile de 15 dakikada bir şehre ulaşım sağlanmaktadır. Eğer kendi aracınız ile gelirseniz villamızın özel otoparkından da faydalanabilirsiniz. Dalaman havalimanından villamıza ulaşım araba ile 30 dk sürmektedir. Dalaman havalimanından otobüs seferleride vardır. Her yarım saatte hareket eden “Mutaş” otobüslerini kullanarakta adresimize ulaşabilirsiniz. Sokağımızın başında Yörük Mobilya atölyesi bulunduğu için google haritalarda onu işaretleyerekte gelebilirsiniz.

Ayrıca eğer google haritalar kullanıyorsanız arama satırına “Yörük Mobilya” yazmanız yeterli olacaktır. Sizleri direkt olarak Villanın bulunduğu sokağa getirecektir.