Villa elegance

fethiye villa elegance günlük kiralık

Bu mekân hakkında

Villa Elegance 2022 yılında tamamlanmıştır. İki katlı olup tamamen kendisine ait bir havuzu bulunmaktadır. Bahçesi duvarlar ile çevrili tam müstakil bir villadır. Toplam 4 oda ile bir salon vardır. Evin konumu Çiftlik’de bulunan ana caddeye çok yakındır. Yürüme mesafesi tüm süper marketlere ve restoranlara ulaşabilirsiniz. Fethiye dolmuş ve otobüsleri evin önünden geçmektedir. Fethiye merkeze mesafemiz 15 dakikadır. Evimizi eşssiz kılan özelliklerinden bir taneside konumudur.Detay: 0,5355483646

Mekân

“Villa Elegance” 2 kattan oluşan bir villadır. Bu villa da zemin katta mutfak, banyo, salon ve şömine bulunmaktadır. Mobilyalar ve klimalar tümü yenidir. Mutfakta ihtiyacınız olan tüm araç gereçler mevcuttur. Yatakodaları üst katta bulunmaktadır. Yatak odalarında kendi özel banyoları vardır. Havuzunuz tamamen size aittir. Ayrıca aracınız için bahçemizde otoparkımız mevcuttur.

Misafir erişimi

Misafirlerim evin tüm alanlarına erişebilirler. Bir başka konaklayan ile ortak kullanım alanımız bulunmamaktadır. Havuz ve evin bahçesi tamamen size aittir. Evin her katında ve odalarda wc bulunmaktadır. Buda sizlere konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır. Ayrıca internet erişiminiz yalnızca size ait olup başka bir bölümle paylaşılmamaktadır. Böylece internet hızı en üst seviyede olup tüm sosyal medya platformlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Villa Elegance çok sakin bir kasabada bulunmaktadır. Akşamları belli bir saatten sonra havuza girildiğinde gürültü olduğu takdirde komşular rahatsız olabilmektedir. O yüzden sizden ricamız gece vakti gürültülü bir şekilde havuza girilmemesidir. Onun dışında kışlık kiralamalarda evin faturaları kiracıya aittir. Girişte elektrik saati okunur, çıkıştan bir gün önce tüketim tekrar okunur. Tüketim bedeli ödenir. Elektrik ile birlikte internet faturası vardır başka da fatura yoktur. Ocak için tüp kiralayan kişiye aittir.

Villa Elegance, kiralık villa

AirBNB Rezervasyonu için linkimiz: https://airbnb.com/h/villa-elegance

Diğer evlerimizi görmek için: https://kiralikfethiye.com/evlerimiz/

Yine tüm bu haberlere rağmen yabancı basının gözdesi Fethiye oldu. Türk turizmi, dünya genelindeki popülerliğini her geçen gün arttırmasıyla, küresel sosyal medya mecralarında da çok konuşuluyor. Geçtiğimiz yıl 12,7 milyon yabancı turiste ev sahipliği yapan Türkiye, artış hızıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Türk turizm beldeleri, global çaptaki sosyal medya mecrasında, Türkiye’ye göre yüzde 83 daha az konuşulsa da 14 bini aşkın yorum ve paylaşıma konu oldu.

Diğer tatil bölgelerindeki fiyat ve hizmet ücretlerini değerlendirdiğimizde Fethiye’nin harcama giderleri daha düşük ve tatilciler için daha ucuz görünmektedir. Gerek günlük kiralık villa fiyatları gerekse de otel ve apart konaklama fiyatlarında karşılaştırma yapıldığında gecelik fiyatlarda ki uygunluk bölgede dikkat çekmektedir.