Villa Hisar

Bu mekân hakkında

villa hisar fethiye
Hisar Villa Ölüdeniz Fethiye

Villa Hisar’ın en önemli özelliği merkezî bir konumda bulunmasıdır. Bu yerde kalırsanız ailece her yere yakın olacaksınız. Aracınızı otoparkınıza bırakıp yürüme ile her yere ulaşabilirsiniz. Fethiye, Ölüdenizin en merkezi konumunda bulunan “Villa Hisar” aileniz için ideal bir konaklama yeridir. Villamız 4 oda ve bir salondan oluşmaktadır. Odalaramızın hepsinde banyo, tuvalet mevcuttur. Ayrıca salonda bir ortak alan tuvaleti vardır. Bahçe, havuz yanlızca size aittir. 2022 yılında yapılmıştır.

Mekân

Villanın kendine ait 2-3 arabalık özel otoparkı vardır. Bununla birlikte bahçe ve havuz yanlızca konaklayanlara aittir. Evimizde 4 oda 5 banyo ve salon, mutfak bulunmaktadır. Odalar 2 adet çatı katında, 2 adet bir alt katta, zemin de ise salon ve mutfak ile bir adet banyo bulunmaktadır. Mutfağımızda, buz dolabı, ocak, fırın ve yemek yapmak için çeşitli ihtiyaçlar mevcuttur. Salonda televizyon, koltuk, şömine soba ve merdiven altında bir adet çamaşır makinası bulunmaktadır. Odalarımızın hepsi klimalıdır. Salonda da ayrıca bir klima bulunmaktadır. Evimiz çok yeni olup mobilyalarıda bu yıl (2022) satın alınmıştır. Aileniz ile keyifli bir tatil geçirmeniz için tüm ihtiyaçları düşünmeye çalıştık. Umarım keyif alırsınız.

Misafir erişimi

Misafirlerimiz villanın tüm bölümlerine erişebilirler. Başkaları ile paylaşılan her hangi bir ortak olan yoktur. Hisar villa tamamen müstakil olarak dizayn edilmiştir. Havuz, Bahçe, Balkon ve veranda tamamen sizlere aittir. Ayrıca araçlarınız için otoparkımızda ücretsiz olarak sizlere aittir.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Bizlerde hayvanseveriz ancak iki adetten fazla canlı kabul etmek istemiyoruz. Kedi veya Köpek dört ayaklı dostlarımız elbette sizlerle birlikte kalabilir ancak eğer eğitim sorunları var ise, oluşacak hasarları tazmin etmeniz gerekebilir.
Kiralamalarda elektrik faturası, kiralayan misafirlerimize aittir. Giriş esnasında elektrik saati okunur, çıkıştan bir gün evvel tekrar okunur. Tüketilen elektrik hesaplanır ve tahsil edilir.
Evin içerisinde ayakkabı ile dolaşılmasını istemiyoruz. Çünkü bizler evi teslim ederken yüzey temizliği ve detay temizlik yapılmış olarak teslim ediyoruz. Bu yüzden içerideki halı, kilim gibi örtülerimizin kirlenmesini istemiyoruz. Umarım anlayışla karşılarsınız.
Kış aylarında yapılacak kiralamalarda faturalar kiralayan misafirlerimize aittir.