Villa Meva

Kiralık müstakil villa

Bu mekân hakkında

Kiralık müstakil villa: Bu benzersiz ve aile dostu yerde unutulmaz deneyimler yaşayın. Villa Ocak 2022 yılında tamamlanmıştır. Fethiye’nin doğasına uygun doğal malzemelerden sıcak bir ortam oluşturmaya dikkat ettik. Siz aileniz ile dinlenirken, çocuklarınız onlar için hazırladığımız oyun parkında oynarlar. Ayrıca eğlence için arka balkonumuzda Langırt ve Masa Tenisi oynayarak tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bahçemiz ve havuz tamamen size ait müstakil olarak yapılmıştır. Aracınız için park yerimiz de hazırdır.

Mekân

Kiralık müstakil villa
Kiralık müstakil villa

Kiralık müstakil villa. Girişte ana kapıdan aracınızı içeri otaparka alırız. Villanın ön kısmında havuzu bulunur. Havuzumuzun ölçüsü 11 metreye 5 metre genişliktedir. Derinliği 1,70cm’dir. Aynı zaman da bahçenizde bir adet geniş oturma gurubu bulunur. Bu oturma gurubunun yanında barbekü yapacağınız mangal alanımız mevcuttur. Villa da 3 oda ve bir adet salon bulunur. Banyo iki adet vardır. Birincisi ortak alan olarak düşünülmüş banyodur. İkinci banyo ise ebeveyn odası dediğimiz ana yatakodasının içinde bulunmaktadır. Ana yatak odasında Jakuzi bulunur. Ana yatak odamızda bir adet televizyon, gardrop ve yatak ile komidinler bulunmaktadır. jakuzinde dinlenirken pencereden havuz manzarasını izleyebilirsiniz. İkinci yatak odamızda iki adet tek kişilik yatak ile gardrop bulunmaktadır. Burada çocuklarınız kalabilir. Üçüncü yatak odası yine yetişkinler için çift kişilik bir adet yatak odası, gardorop ve makyaj masası bulunmaktadır. İkinci banyomuz antrede bulunur ve burada da duş alma ve tuvalet imkanı vardır. Evin salonunda L tipi oturma koltuğu ve televizyon ünitesi vardır. Aynı zaman da mutfak salonda olduğu için yemek masası ve sandalyeleri buradadır. Yine kış ayları için kullanılabilecek şömine tipi sobamız salonda kuruludur. Evin tüm odaları klimalıdır. Her oda da klimanın soğukluğunu hissedersiniz. Zemin komple doğal taş olan Traverten ile döşenmeiştir. İnternet sınırsız ve wifi kablosuz şekildedir. Evimizin arka verandasında oyun alanı oluşturulmuş ve burada bir adet langırt masası vardır. Masa tenisi sevenler için pinpon masası raketleri ve topu vardır. Ailecek keyif alınacak bir yer olması için çocuklarda unutulmamış bahçemizde onlar içinde salıncaklı bir park yapılmıştır. Sıcak su 24 saat çalışmaktadır.

Misafir erişimi

Misafirlerimiz semtimizi araçlarıyla dolaşabilirler. Fethiye’nin Yanıklar ilçesinde bulunan villamız Çitlik caddesine çok yakındır. Buradan istedikleri alışverişleri A101 market ve BIM marketten yapabilirler. Fethiye’ye çok yakın bir konumdadır. 5-6 Km mesafede bulunmaktadır. Misafirlerimiz araçlarıyla gelirlerse çok rahat edebilirler. Onlar için de evimizin bahçesinde bir adet arabalık otopark mevcuttur.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Villa çok sakin bir kasabada bulunmaktadır. Akşamları belli bir saatten sonra havuza girildiiğinde gürültü olduğu takdirde komşular rahatsız olabilmektedir. O yüzden sizden ricamız gece vakti havuza girilmemesidir. Onun dışında kışlık kiralamalarda evin faturaları kiracıya aittir. Girişte elektrik saati okunur, çıkıştan bir gün önce tüketim tekrar okunur. Tüketim bedeli ödenir. Elektrik ile birlikte internet faturası vardır başka da fatura yoktur.

Fethiye kiralık müstakil ev rezervasyonlarınızı ayrıca Airbnb sayfamızdan da yapabilirsiniz.
https://airbnb.com/h/villamustakil

Kiralık müstakil villa

Diğer kiralık müstakil villa seçenekleri için..