Rezervasyon

Fethiye Villa Meva için isterseniz Airbnb isterseniz Booking.com web sitesi üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Eğer bu platformlarda komisyon ödemek istemiyorsanız ve benim yorumlarıma ve sunumlarıma güveniyorsanız benimle irtibata geçerek %23 varan indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki takvimde size ait uygunluk mevcut mu bu evim için değil mi onu kontrol etmeniz ve bana aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Eğer aracı platformlardan rezervasyon yapacaksanız bana herhangi bir bilgi vermenize dahi gerek yok sistem beni anında bilgilendirir ve gerekli işlemleri gerçekleştirir. Ancak unutmayın ki bu platformlardaki komisyon ücretleri son tüketici olan sizlerden alınır. Ev sahiplerinden alınacak olan komisyonları %1’i geçmemektedir.

Villa Meva Uygunluk Takvimi

Aşağıdaki linklerden villanın güncel takvimine ulaşabilirsiniz. Genellikle müşterilerim çeşitli platformlara üye oluyor. Bunlar Airbnb, booking.com, tripadvisor gibi siteler. Bun hesaplardan birine sahipseniz bu uygulamalardan da rezervasyon yapabilirsiniz. Eğer hayır ben yüzyüze sizinle rezervasyon yapmak istiyorum diye düşünüyorsanız bu linklerden tarihleri kontrol edip sizin tarihlerinize uygun olan günleri kontrol edebilirsiniz. Hayır ben tarihleri size yazayım siz bana teklif verin diyorsanız eğer aşağıdaki formu doldurup gönder demeniz yeterdilir. Hemen tarihleri kontrol edip sizlere bilgi verebilirim.

Villa Meva Airbnb Takvimi

Adınız
Soyadınız
E-posta adresiniz
Mesajınız
Form başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Bazı hatalar var form gönderilemedi.