Villa Stone

Bu mekân hakkında

Villa Stone taş ev olarak hem doğal taşlar hemde ağaç kütükler ile yapılmıştır. Doğal olması ferah ve canlı bir hava kazandırmıştır. Doğa ile iç içe olması, portakal ağaçları ve meyve ağaçları içinde olması yerimi eşsiz kılmaktadır. Bu sene (2021) yapılmış olmasından dolayı tüm eşyalarım yenidir. Fethiye’ye çok yakın olması, plaja 1,5km olması lokasyon olarak villamızı öne çıkarmaktadır. Havuz etrafı komple perdelenir, kimse sizi göremez. Havuz 1 Kasım’da kapanır. Sıfır535 beşyüz48 ve 3646.

Mekân

kiralık villa fethiye

Yerimizi eşsiz kılan özellikleri tamemen doğal malzemelerden yapılmış olması. Yani doğal taş ve ahşap kütükler kullanılarak inşa edilmiştir. Kendinize ait havuzu ve behçeşi olması gizliliğe önem veren misafirlerimiz için idealdir. Onun dışında hayvan severler için köpek yada kedi gibi minik dostların da rahat edebilecek olmasıdır. Bununla birlikte küçük bir kasabada olması, fırına ve marketlere yürüme mesafesinde olması büyük bir avantajdır. Evde kalmak istemeyenler içinse denize uzaklık 1,5 km ve diğer plaj ve koylara 20dk mesafede olması ayrıca kolaylık sağlamaktadır. Villa iki oda ve bir salondan oluşmaktadır. Salonda açık mutfak, yemek masası, koltuklar ve televizyon bulunmaktadır. Yatak odalarımızda bir çift kişilik yatak ve diğer odada iki tane tek kişilik yatak mevcuttur. Ana yatak odasında ayrıca bir banyosu mevcuttur. Bu yatak odasında ayrıca bir jakuzide bulunur. Yaz kış farketmeden sıcak suyumuz sürekli vardır. Ayrıca evimizde internet ve uydu bağlantıları hazırdır. İhtiyacınız olabileceğini düşündüğüm ütü, elektrik süpürgesi, saç kurutma makinası gibi tüm cihazları evin içinde bulacaksınız. Herhangi bir eksik yada hatalı bir şey ile karşılaşmanız durumunda bana bunu bildirmeniz yeterli olacaktır. Hemen yan villa da yaşadığım için sizlere en kısa sürede ulaşır ve ihtiyacınızı gideririm.

Misafir erişimi

Yerimizde ki tüm alanlar sadece misafirlerimizin erişimine açıktır. Yani tam müstakil sadece size ait bir havuz, bahçe ve villa. Kapınızın önünde otoparkınız mevcuttur. Otopark sadece size aittir ve ücretsizdir. Villanın bulunduğu yer market, pastahane, restoranlara yürüme mesafesindedir. Sabahları yürüyerek gidip tüm ihtiyaçlarınızı marketten giderebilirsiniz. Ayrıca Fethiye’ye 5-6 km uzaklıktadır. Eğer aracınız yoksa ana caddemizden 15 dakikada bir dolmuşlar Fethiye’ye gitmektedir. Denize gitmek isteyenler için en yakın Plajımız “Karataş Plajı”dır. Yine diğer koylardan Katrancı, Göcek ve diğerleri araç ile 20 dakika mesafededir.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Havuza saat 23:00’dan sonra girmek yasaktır. Çevreye yayılan ses dolayısıyla komşular rahatsız olmaktadır. Villa sessiz sakin bir kasabada bulunmaktadır. Kış sezonunda elektrik tüketimi kiracıya aittir. Giriş yapılırken elektrik saati okunur, çıkıs esnasında tekrar okunup, çıkan fatura ödenir. Abnb gecelik fiyatına bu tutar dahil değildir.