Villa Valley

Bu mekân hakkında

Villamız Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ovacık bölgesinde bulunan küçük bir ilçededir. Burası küçük oteller ve özel villalardan oluşan yazlık bir yerdir. Evimiz Hisarönü’nün yerleşim bölgesine çok yakın ve tatil beldesinin içinde yer almaktadır. Bir çok süper market, restoran ve kafe bulunmaktadır. Villa 3 katlıdır. 4 yatak odası ve girişte salon ile mutfağı vardır. Havuz size özeldir. Ayrıca bize çok yakın olan Aqua Park “Orka World Theme Park” da çocuklarınız tatilin keyfini çıkarırlar.

Mekân

kiralık villa fethiye

Villanın bahçe katı havuza açılır. Oturma gurubu ile havuzun başında kahvaltı edebilirsiniz. Havuz tamamen korunaklı ve size aittir. Havuz başında şezlonglarınız ve sehpa bulunmaktadır. Bahçenizde barbekü ve yemek alanı mevcuttur. Evin içinde ise yatak odalarım şu şekilde konumlanmıştır: 1. Yatak Odası: Klimalı çift kişilik süit aile yatak odasıdır. 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komodin, makyaj masası, banyo ve balkon bulunmaktadır. 2. Yatak Odası aynı katta: Klimalı misafir yatak odasıdır. 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komodin, makyaj masası, banyo ve balkon bulunmaktadır. 2. Katta ise 3. Yatak Odası: Klimalı çift kişilik yatak odasıdır. 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komodin, ortak banyo (Jakuzili) ve balkon bulunmaktadır. 4. Yatak Odası: Klimalı çift kişilik yatak odasıdır. Yine çift kişilik yatak, elbise dolabı, komodin, makyaj masası, ortak banyo bulunmaktadır.

Misafir erişimi

Villanın arka bahçesinde yalnızca size ait olan bir adet otopark bulunmaktadır. Akşam hisarönüne gitmek 5 dakikanızı alır. Ya da Ölüdenize inmek isterseniz aracınız ile 10 dk içerisinde deniz kenarına varabilirsiniz.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Villamız hem yaz hem kış aylarında kiraya verilmektedir. Sadece kış aylarında havuz ısıtmalı olmadığı için faaliyet göstermez. Havuzumuz teknik olarak kapalıdır ancak yüzmek isteyen misafirlerimizin yüzmesi için her hangi bir sakınca yoktur. Ayrıca kış aylarında uzun süreli yapılan kiralamalarda elektrik tüketimi kiralayana aittir. Giriş esnasında elektrik saati okunur ve çıkış esnasında ne kadar tüketilmiş ise o tutar tahsil edilmektedir.