kiralık villa müstakil fethiye

Bahçe duvarlarımız ile evin mahremiyeti ve gizliliği korunmuştur. Böylelikle havuzunuza ailecek girebilir ve tatilinizi gönül rahatlığı ile yaparsınız villa müstakil olarak tasarlanmıştır. Evin sınırsız interneti ile Netflix izleyebilir veya zoom ile video konferans yapabilirsiniz. Kendinize ait özel havuzunuz ve aracınız için otopark mevcuttur. Villanın hemen yakınında alışveriş yapmak için süpermarketler A101 ve Bim ve Ekmek fırını bulunmaktadır. Villa 2021 yılında inşa edildi. Tamamen doğal malzemeler ahşap kütükler, ladin ağaçları ile yapılmıştır. Sessiz sakin bir ilçe olan Kargı köyündedir. Portakal bahçeleri içinde kuruludur. Bahçemizdeki portakal ağaçlarından dilediğiniz kadar koparıp yiyebilirsiniz.

Mekân

Bahçede misafirlerimiz için özel tasarlanmış olan oturma gurubumuz mevcuttur. Ayrıca havuza girerken çevreden kimsenin sizi görmesine imkan yoktur. Villa Bahçesi komple tül ile perdelenmiştir. Tüm ev doğal ahşap ve doğal taşlardan traverten ile inşa edilmiştir. Bahçemizdeki çiçek ve bitkiler ile portakal ağaçları mevcuttur.

Misafir erişimi

Villanızın hemen yanında sizlere özel bir otopark alanı mevcuttur. Dışarıdan başkasının girmesine imkan yoktur. Ayrıca sokağımız ana caddeye yakındır. Yürüme mesafesinde alışverişe gidebilirsiniz. Fethiye Kargı köyü diye geçen küçük bir kasabadır. Doğal bahçeler, sera ve tarım alanları mevcuttur. Köpeğinizle yürüyüş yaparken temiz hava sizi kendinizden geçirecektir. Villa’nın bulunduğu sokakta oturduğum için istediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 7/24 vvhatsapp ve telefonum açıktır.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Havuza saat 23:00’dan sonra girmek yasaktır. Çevreye yayılan ses dolayısıyla komşular rahatsız olmaktadır. Villa sessiz sakin bir kasabada bulunmaktadır. Kış sezonunda elektrik tüketimi kiracıya aittir. Giriş yapılırken elektrik saati okunur, çıkıs esnasında tekrar okunup, çıkan fatura ödenir. Abnb gecelik fiyatına bu tutar dahil değildir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.