BİZ KİMİZ?

Fethiye günlük kiralık villa

Fethiye günlük kiralık villa
BİZİM HAKKIMIZDA

Fethiye günlük kiralık villa Fethiye’de kiralık villa ve tatil evleri arayanlar için oluşturduğum websitesinde kendi evlerimizi kiraya veriyor ve tatilcilere yardımcı hizmetler sunuyoruz.

Neden bu websitesini kurduk? Farkettik ki az da olsa bazı misafirler Airbnb ve Booking gibi platformlarda olan %22’lik aracı komisyonu ödemekten kaçınıyorlar. Uzun süreli konaklamalarda gerçekten ciddi bir yüksek komisyon oranı olduğu için biz de kendilerine hak veriyoruz. Villa ve dairelerimizi bu websitesinde inceler ve randevu alıp kendileri gelip görebilirlerse daha uygun fiyatlara kiralama yapabileceklerdir. İşte bu amaçla bu websitesini kurmak istedik. Tabiki Airbnb ve Booking gibi şirketlerin güvenirliği ve korumacı politikaları çok iyidir. Ancak aynı şehirde aynı bölgede yaşıyorsak gelip evleri görme imkanınız varsa bu durumda bizimle direkt olarak görüşmek sizlere ciddi manada ekonomi sağlayacaktır. Şunu da belirtmek isteriz. Evlerimizin hepsi hem Airbnb’de hemde Booking’de yayındadır. Yani dilerseniz bu platformlarıda kullanıp buradan rezervasyon yapabilirsiniz. Diğer günlük kiralık ev seçenekleri için bu bölümümüze bakınız.

Sıra Dışı Deneyimler

Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış, Adalar Turu, Antik Kent Turu

Fethiye’de konaklamanız sırasında vaktiniz yettiği sürece bir çok aktiviteye katılabilirsiniz. Özellikle tüm dünyadan ziyaretçi alan Ölüdeniz de yamaç paraşütü deneyebilir veya dalış deneyimi yaşabilirsiniz.

Villa Stone’da kalıp Fethiye’nin çok sıcak havasında bile serinlik içerisnde konaklayabilirsiniz. Ayrıca pet hayvanlarınızı da yanınızda getirebilir ve onlara bahçe konforu sağlamış olursunuz.

Villa Begonvil de kalarak doğal ahşap ile portakal bahçesinin içinde oksijeni bol bir sabaha uyanabilirsiniz. Villa ve evlerimizin çoğunu seçerken market, bakkal, kasap, eczahane gibi yerlere yakın olmasına dikkat ettik. Böylelikle tatilinizi yaparken ihtiyaçlarınızı da karşılarken yürüme mesafesinde olacaktır.

Önem Verdiğimiz Değerler

Güvenlik, Temizlik, İletişim, İnternet,Olanaklar.

Tatile gelen misafirlerimizin öncelikle güvenlikleri çok önemlidir. Bu yüzden evlerin lokasyonları güvenli yerlerdedir. Villa ve evlerin temizlik işlemleri özel bir şirket tarafından yapılır ve kovid tedbirleri kapmasında dezenfeksiyonlar gerçekleştirilir. İletişim ev sahipleri ve kiralayanlar arasında çok önemlidir. Bu yüzden ihtiyaç olması halinde misafirlerimize aynı dakika da yanlarında olmayı çok önemsiyoruz. Uzaktan çalışma ile birlikte internetin önemi daha da arttı. Bu yüzden tüm evlerimizde artık internet olması yeterli değil bu internetin upload ve download hızlarınıda kontrol ederek uygun sağlayacıdan hizmet alıyoruz. Bunun için bazı evlerimizde süperonline kullanırken bazı villalarda ttnet tercih ediyoruz. Olanaklarımızı sürekli arttırmaya çalışıyoruz. Bazı evlerimize eğelence amaçlı oyunlar Langırt, Pinpon masası veya çocuklar için park imkanları sunmaya başladık.

Fethiye günlük kiralık villa rezervasyonlarınızı ayrıca Airbnb sayfamızdan da yapabilirsiniz.
https://www.airbnb.com/users/show/223450855

Fethiye günlük kiralık villa