Antalyalı otel zinciri sahibinin yasak aşkı ifşa oldu!

Ünlü oyuncu Antalya’da oteller zinciri bulunan evli iş insanıyla dudak dudağa yakalandı.

Uzun süredir özel hayatı ile gündeme gelmeyen ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu’nun önceki akşam Sherwood Otelleri’nin aynı zamanda Ceysu Doğal Kaynak Suyu fabrikasının da sahibi olan Hasan Ali Ceylan ile yakınlaştığı iddia edildi.

Bir magazin programında yayınlanan görüntülerde önceki akşam bir mekanda 3 saat zaman geçirdikten sonra mekandan önce Fettahoğlu çıktı. Daha sonra mekandan ayrılan Hasan Ali Ceylan ünlü oyuncuyu aracına aldı. Kameralar tarafından kayıt edildiklerini fark eden ikili trafik kurallarını da hiçe sayarak hızla uzklaşırken ikilinin aracın içinde öpüştükleri anlar kameralar tarafından kaydedildi.

Fettahoğlu’nun avukatı görüntülkerdeki kişinin Hasan Ali Ceylan olmadığını iddia ederken program sunucuları ünlü oyuncunun  yanındaki kişinin evli olan Sherwood Oteller Zinciri’nin sahibi Hasan Ali Ceylan olduğunu ve şahitleri olduğunu iddia etti.
2009 yılından itibaren Sherwood Hotels and Resorts markası altındaki şirket tesislerinin yönetimine geçen halen Ceylan İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hasan Ali Ceylan 2004 yılından bu yana Sabina Ceylan ile evli ve 16 yaşında bir oğlu var.
[ilgili-haber=19206]

[ilgili-haber=15987]

[ilgili-haber=18830]

[ilgili-haber=18883]

[ilgili-haber=13114]

[ilgili-haber=18163]

[ilgili-haber=19201]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy