Burçlara göre 2023 yılı seyahat rehberi

Türkiye’nin lider seyahat sitesi ENUYGUN, merak edenler için Holistik Astrolog Duygu Demir’in yorumlarıyla 2023 yılı için burçlara özel seyahat rehberi hazırladı.

Türkiye’nin seyahat sitesi enuygun.com gökyüzünü rehber edinenler için Holistik Astrolog Duygu Demir ile birlikte astrolojiye göre yeni yılda hangi burcu nasıl bir seyahatin beklediğini ve yeni yılda yükselecek seyahat trendlerini derleyerek burçlara özel astrolojik seyahat rehberi oluşturdu.

Doğayla iç içe aksiyon dolu tatiller bizi bekliyor
Yeni yılda çok daha hareketli tatillerin tercih edileceğini belirterek, 2023’ün ilk aylarının seyahat anlamında biraz durağan geçecek olsa da 21 Mart sonrasında çok ama çok hareketli bir dönem bizleri beklediğini belirten Duygu Demir, bu yıl sakin ve huzurlu tatilleri sevenlerin şaşıracağını, 2023’ün bol hareketli ve yeni deneyimlerle dolu seyahatlerin yılı olacağını söyledi. Duygu Demir, 2023 yılında öne çıkacak destinasyonları ise şöyle sıraladı:

”Bu yıla Koç – Terazi burçlarının enerjisi ile Boğa burcunun enerjisi hakim olacak. Haritasında Koç enerjisi yüksek olan İngiltere, Almanya, Hong Kong, Polonya ve İsrail dikkat çeken lokasyonlar olacak. Şehir bazında baktığımızdaysa Cape Town, Floransa, Napoli, Krakow, Utrecht ve Marsilya bu yılın yükselen rotaları olacak. Boğa enerjisi ile İrlanda, Küba, Güney Afrika, Kıbrıs, Rodos, Tanzanya öne çıkacak. Terazi enerjisi ise Fransa, Kanada, Çin, Japonya ile şehir olarak Lizbon, Frankfurt, Paris, Kopenhag, Johannesburg ve Antwerp’e işaret ediyor.”

Burçlara göre seyahat dönemleri
Peki hangi burç hangi dönemlerde seyahat edecek? Duygu Demir’in 2023 seyahat öngörülerine göre, yılın ilk aylarında Koç, Kova ve Aslan burçları bolca seyahat edecek. Özellikle Koç ve Aslan burçları hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatleri açısından bu yıl son derece şanslı olacak. 16 Mayıs’tan sonra ise Boğa, Balık ve Oğlak burçları bol bol seyahat edecek. Duygu Demir’in astroloji yorumlarında kara yolculuğu açısından 2023’te her burcun şanslı olduğu dönemler şöyle sıralanıyor: 

* Şubat ve mart aylarında İkizler burçları, nisan ve mayıs aylarında Yengeç burçları, 21 Mayıs’tan 10 Temmuz’a kadar olan dönemde ise Aslan burçları bolca kara yolculuğu yapacak.
* 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında Başak burçlarının, 27 Ağustos – 12 Ekim arasında ise Terazi burçlarının yolculuk enerjisi artıyor. 
* 24 Kasım’a kadar Akrep burçları, sonrasında ise Yay burçları hareket halinde olacak. Koç burçları 16 Mayıs’a kadar uzun seyahat rotalarından keyif alacak. Yurt dışına, deniz aşırı yollara, maceraya atılmak isteyecekler.
* Boğa burçları 16 Mayıs sonrasında daha hedonist keyiflerin peşine düşebilecekleri, lüksün ve konforun tadını çıkaracakları uzun yolculuklara çıkacaklar.
* İkizler burçları yılın ilk döneminde yurt içindeki rotaları tercih edecekler.
* Yengeç burçları yaz aylarında deniz kenarında olmak isteyecek ve yakınlarıyla beraber yola çıkacaklar.

Yeni yılda yerimizde duramayacak, doğayla iç içe olacağız
Aslan burçları bu sene yaz tatiline 21 Mayıs’ta Mars’ın burçlarına geçmesiyle erkenden başlayacak. Başak burçları ise hobilerine de zaman ayırabilecekleri rotaları tercih edecek. Başakların uzaklara gitmek, hayallerinin peşinden koşmak, yurt dışı bağlantılı tatiller yapmak isteyeceklerini, Terazi burçlarının ise bu sene bahar aylarıyla beraber aşktan yana şanslı olacağaını belirten Duygu Demir’e göre Akrep burçları 5 Mayıs’ta burçlarındaki tutulma ile sonunda rahata kavuşacak ve yaz aylarını stresten uzak bir şekilde deniz kenarında geçirecek. 12 Ekim – 24 Kasım arasında ise hareketli sporlar da yapabilecekleri, bolca yürüyecekleri rotaları tercih edecekler. Yay burçları yaz aylarında konforun ön plana çıktığı, lüks seyahat rotalarını tercih ederken kış aylarına doğru ekstrem spor temasıyla öne çıkan planları tercih edecekler.

Oğlak burçlarının 2023’te itibar anlamında ilerlediğini belirten Demir Oğlakların aile ve kariyer arasındaki dengeyi korumayı önemseyeceklerini, bu nedenle herkesi mutlu edecek destinasyonları tercih edeceklerini söyledi. Kova burçlarının ise uzun süren Satürn geçişi sonrasında özgürlüğün tadını çıkarmak isteyeceklerini ve kalplerinden geçeni takip edeceklerini belirtti. Holistik Astrolog Duygu Demir, Balık burçlarının maddi manevi bereketli oldukları bir yıl geçireceklerini ve yakınlarıyla samimi ilişkiler kurmayı önemseyecek ve beraberce keyif alacakları yerleri tercih edeceklerini belirtti.
[ilgili-haber=19059]

[ilgili-haber=18857]

[ilgili-haber=19058]

[ilgili-haber=19049]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy