CIP Travel 2023 yılında Türkiye’ye getireceği turist sayısını açıkladı!

20 ülkeden 350 seyahat acentası yetkilisi CIP Service Travel Agency ev sahipliğinde Kadriye Turizm Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Türkiye’nin, dünyaya açılan penceresi Antalya ve Bodrum bölgesindeki 30 lüks otelin temsilcileri, yeniliklerini ve imkanlarını katılımcılara broşür ve bilgisayar üzerinden görsellerle anlatırken etkinliğe, Antalya ve Bodrum bölgesinde luxury tarz otellerin tamamını dolduran seyahat acentalarının yetkilileri, hem tatil amaçlı geldi hem de pandemiden sonraki son gelişmeleri yakından görme fırsatı yakaladı.

16 yıldır faaliyet gösteren bir firma olduklarını belirterek, özelikle BDT ülkeleri gibi Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan gibi ülkelerden luxury segmentinde çalıştıklarını kaydeden CIP Service Travel Agency Genel Müdürü İskender Tayfur yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Luxury turizmin gelişmesi için 30’un üzerindeki oteli buraya davet ederek, bu otellerin 20 farklı ülkeden 300’ün üzerinde acentayla buluşmasını sağlıyoruz. Oteller hazırlıkları, yaptığı yenilikleri, yeni konseptlerini tanıtıyor. Böylelikle gelen acentecilerde, ülkelerinde döndüklerinde müşterilerine buradan doğru bilgi verebilecekler. Sadece Antalya değil Bodrum bölgesinden de luxury oteller burada. Bizim amacımız Orta Asya ülkeleri BDT ülkeleri, Rusya ve 20’ye yakın ülke var. Onlarla otellerimizi bir araya getiriyoruz.”

Sektörde geçen seneye oranla yüzde 30 fiyat artışı olduğunu bunun da kaliteyi arttıracağını belirten Tayfur Antalya ve Bodrum’daki otellere çok büyük talepler olduğunu ve arz talep dengesi nedeniyle fiyatların yükseleceği söyledi. Firma olarak 35 binin üzerinde beş yıldızlı ve kaliteli otellere misafir getirdiklerini belirten Tayfur bu yıl hedeflerinin 50 bin turist olduğunu söyledi.
[ilgili-haber=19210]

[ilgili-haber=19196]

[ilgili-haber=18603]

[ilgili-haber=19022]

[ilgili-haber=18830]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Generated by Feedzy