muğla köyceğiz kiralık villa

muğla köyceğiz kiralık villa

muğla köyceğiz kiralık villa Fethiye kiralık ev ve villa da kalan misafirlerimiz için çeşitli hizmetleri almalarına yardımcı oluyoruz. Zaman zaman yanlış fiyat almalarını ve doğru yerden rezervasyon almalarını sağlıyoruz. Ayrıca evlerimiz yeterli değilse sizlerin bulduğu evleriniz için kontrol (inspection) yeri görme, inceleme ve sahibi ile görüşme sağlıyoruz. Böylelikle bizim onayımızdan sonra ilgili evin rezervasyon işlemlerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca lokal işletmelerden aldığımız uygun fiyatlı aktiviteleri aşağıda inceleyebilirsiniz.muğla köyceğiz kiralık villa

Her ne durumda olursa olsun Kiralık bir villa yada daire seçerken öncelikle markete ve çeşitli mağazalara yakınlığı sizin tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayacaktır. Eğer merkezden çok uzakta bir konaklama yeri tercih ettiyseniz de alışverişinizi önceden yapıp dolabınızı doldurmanız gerekir. Mesafe ve uzaklıklar kişilere göre farklı algılanabilir. Örneğin 5 km büyük şehirde yaşayan birisi için çok yakın bir mesafedir. Ancak hava sıcaklığı ve iklim şartları değiştikçe bu mesafe gerçekten uzak sayılabilir. Ayrıca bulunulan konumda diğer evlerin durumu, sokağın görüntüsü de ayrıca önem arz etmektedir. Özellikle bazı yerler gece kondu mahallesi veya göçmen mahallesi olabilir. Bunları öncelikle google haritalar üzerinden teyit etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

muğla köyceğiz kiralık villa Bununla birlikte gürültü oranı da tatilcileri zaman zaman rahatsız eden bir diğer unsurdur. Mesela kiralanan evin yakınında bir okul bahçesi veya bir toplanma alanı olması durumunda yaz akşamları yapılan düğünlerin gürültüsüne maruz kalabilirsiniz. Diğer bir örnek ise eğer yakınınızda bir Cami bulunuyorsa bu sefer sabah çok erken saatlerde ezan sesi konaklayanları uyandırabilir. muğla köyceğiz kiralık villa Bütün bunları göz önünde bulundurarak Fethiye’de kiralık bir ev ararken konumuna dikkat ediniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir